Asute siin: Avaleht Aruanded 2015. aasta aruandlus Põhjavee seire 2015 Keskkonnaseire andmekogu KESEKeskkonnaseire andmekogu KESE

Alates 13. maist 2016 on kasutuses riikliku keskkonnaseire programmi ja sellega seonduvate keskkonna uuringute-projektide raames kogutud keskkonnaseisundi andmestikku koondav andmekogu KESE. KESEsse kantud seiretulemustega on võimalik tutvuda igaühel. Seiretööde tellimiseks, seireandmete sisestamiseks ja kogu KESE sisu (seirehuvilise rollis näeb ainult väärtuste, aruannete ja kaardi mooduleid) nägemiseks tuleb KESE peakasutajale Arthur Kivile ( See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ) esitada sellekohane põhjendatud soov. Kui taotlus rahuldatakse, siis tehakse isikule KESEs isikukoodiga registreeritud kasutaja (ametniku, seiraja, seiraja administraatori, keskkonnaspetsialisti rollid).

Keskkonnaseire infosüsteem KESE

KESE kasutusjuhend on kättesaadav KESE avalehe allservast.

Küsimuste ja probleemide korral palun pöörduda seiretöö tellimise lepingus määratud kontaktisiku või KESE peakasutaja Arthur Kivi poole.

scroll back to top

Prindi

  << Tagasi

KEM logo

KTK logo

Keskkonnaameti logo

KLAB logo

Keskkonnaagentuur | Mustamäe tee 33, Tallinn | tel: 66 60 901, faks: 66 60 909, e-post: kaur@envir.ee